Bogu Jedynemu w Trójcy Przenajświętszej dziękowaliśmy na uroczystości odpustowej na cześć NMP Matki Kościoła za 60 lat służby kapłańskiej ks. Prałata Stefana Misińca. Poniżej zdjęcie sprzed 60 lat, gdy ks. Jubilat otrzymał święcenia kapłańskie z rąk abp. Karola Wojtyły na Wawelu. Wdzięczni jesteśmy za odprawienie Mszy odpustowej i wygłoszone kazanie, w którym wspomniał naszego wielkiego świętego Jana Pawła II, gdy jeszcze był krakowskim ordynariuszem i wspaniałym formatorem nowych powołań kapłańskich. Niech wspaniały przykład naszego rodaka w wiernym służeniu Bogu w Kościele i gorliwe modlitwy zanoszone do Boga wyproszą nowe powołania z naszej wspólnoty parafialnej. Nam zaś wszystkim pomogą być wiernymi swojemu powołaniu i dobremu wykorzystaniu czasu dla naszego uświęcenia i chwały Bożej.

Z modlitwą ks. Proboszcz




